Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn

Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest normą jedynej z najszerszych całości ubezpieczeniowych na świecie. Na polskim rynku marka nowa istnieje od 2006 roku także cieszy się dużym oczekiwaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje ogromny asortyment usług ubezpieczeniowych, w współczesnym zabezpieczenia gospodarcze oraz sterowanie aktywami. Z kolei klienci indywidualni wyszukają w jej możliwości ubezpieczenia na bycie, inwestycyjne, turystyczne, informacyjne a morze nowych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje niemało dużo różnorodnych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń na występowanie, które traktują bronić nas i własną grupę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Pierwsze efekty w tej odmian to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – opieka oraz inwestowanie

Plan Elastyczny jest możliwością, która cieszy właśnie idealne siedzenie w porządku zabezpieczeń na mieszkanie. Istnieje wówczas polisa, która składa funkcję ochronną i inwestycyjną. Nie zaledwie chroni przyszłość naszych ukochanych, jak dojdzie do własnej śmierci, jednak oraz zapewnia szansa inwestowania pieniądza w ramach wybranej strategii inwestycyjnej czy poprzez tak zwane portfele modelowe. Ubezpieczony sam decyduje o obszarze i czasie życia polisy, natomiast w konstrukcjach umów drugich może poszerzyć ją na wartę jednocześnie w wypadku ciężkiej choroby czy wypadku.

Plan Uniwersalny – zabezpieczenie i zbieranie

Aktualna kolekcja AXA także choruje na charakterze zabezpieczenie swoich ubezpieczeniowego a pozostawia możliwość wkładania w konstrukcjach funduszy kapitałowych. Też w ramach Systemu Uniwersalnego ubezpieczony może gromadzić oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeśli osoba ubezpieczona umrze przed dokonaniem czasu bycia polisy, jej linia otrzyma odszkodowanie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub łączną kwotę polisy, skoro jej cenę stanowi piękniejsza niż ilość ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na liczbę potrzeb, czyli System Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA wtedy bardzo pomysłowe rozwiązanie dla pań, które marzą zrobić kompleksowy, indywidualnie dołączony do tych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W ramach tego pomysłu możemy połączyć kilka sposobów ubezpieczeń oraz płacić za nie jedną składkę. Opcja ta daje nie tylko zabezpieczyć swoich ukochanych na fakt naszej śmierci, a również pomagać ich zdrowie oraz rośnięcie. Plan ma i finansową pomoc swego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców pożądaj w chwili wpisania w poważne bycie.

Gdy dobrać najodpowiedniejszą propozycję?

Wymienione wyżej podziały więc zaledwie kilka przykładów z bogatej oferty tego towarzystwa ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na występowanie, turystyczną, komunikacyjną, czy także wypadkową powinny umówić się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.